PROFIL 80×80
SKRUTKY M20

PROFIL 60×60
SKRUTKY M10

KONŠTRUKCIE NA CVIČENIE PODĽA TYPU:

Ak si chcete vyskladať inú zostavu, nie je problém. Tu je prehľad základných komponentov pre vyskladanie tej ideálnej. Ak potrebujete poradiť alebo nevidíte komponent, ktorý by ste chceli, neváhajte nás kontaktovať. 

Konštrukcie sú natoľko modulárne, že na e-shope nie je možné obsiahnuť všetky dostupné možnosti. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť prehľad konštrukcií, ktoré sme realizovali a navrhli zákazníkom na mieru.

MADE IN SLOVAKIA

#slovenskakvalita

Naše konštrukcie – silové klietky a stojany na drepy sú už dlhé roky pýchou FITRON portfólia. Pre výrobu poriadnej konštrukcie nestačí pár profilov a jedno popoludnie v garáži. Naše konštrukcie vznikli spojením profesionálnej výrobnej technológie, dlhoročným načúvaním požiadaviek zákazníkov a poznatkov trénerskej komunity. Každý prvok je posúdený tak, aby vyhovoval po funkčnej, ale aj dizajnovej stránke. Výroba, ale aj ich návrh je realizovaný priamo na Slovensku.

Konštrukcie na cvičenie sú dostupné v 2 prevedeniach: séria CLASSIC a M-Séria. Ponúkajú možnosti pre uspokojenie tréningových cieľov a rozpočtu akéhokoľvek gymu – či už profesionálneho alebo domáceho fitka.